DATA.GOV.UA

Довідник телефонів та адрес Острозької райдержадміністрації та підпорядкованих їй установ  CSV  XLS  

Інформація про організаційну структуру Острозької райдержадміністрації  CSV  XLS

Інформація про надходження доходів до районного бюджету CSV  XLS

Інформація про фінансування видатків районного бюджету (загальний фонд) CSV  XLS

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію  CSV  HTML

Інформація про систему обліку публічної інформації

Правові акти, що підлягають оприлюдненню

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Розпорядження голови райдержадміністрації "Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних"

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).