У січні-липні  поточного року  до місцевих бюджетів від платників податків Рівненської ОДПІ надійшло 5,8 мільйонів гривень від власників об’єктів житлової або нежитлової нерухомості.

За словами начальника Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірини Олендер  проти аналогічного періоду 2016 року досягнуто збільшення надходжень на 2,5 млн. грн.Вагому частину надходжень у вигляді плати за нерухомість сплатили – юридичні особи. Від них до місцевих бюджетів надійшло 4,7 млн. грн., решта 1,1 млн. грн. внесок фізичних осіб – підприємців та громадян.

Зокрема, у місцевий бюджет Рівненського району сплачено 2,2 мільйона гривень податку на нерухомість, місцеві скарбниці Березнівського району отримали 0,7 мільйона гривень, Гощанського району – 0,5 мільйона гривень, Здолбунівському району – 0,6 мільйона гривень, Корецького району – 0,3 мільйона гривень, Костопільського району – 0,8 мільйона гривень, Острозького району – 0,3 мільйона гривень та м. Остріг – 0,4 мільйона гривень цього податку.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування податком є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Ставки встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради

 Рівненська ОДПІ