У базі даних Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості протягом І півріччя 2019 року налічувалося понад 680 вакансій, що на 2,4 % більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

З метою якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців шляхом застосування нових підходів до укомплектування вакансій та підбору підходящої роботи з використанням елементів рекрутингу і сучасних інтернет-технологій обласною службою зайнятості здійснюється розміщення актуальних вакансій на сайті RABOTA.UA від роботодавців регіону. У січні-червні 2019 року за принципом рекрутингу фахівцями Острозької МРФ було укомплектовано 80 вакансій, з них 12,5 % – з числа розміщених на сайтах RABOTA.UA та WORK.UA.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Острозької МРФ, зросла на 0,8 % проти відповідного періоду минулого року та становила понад 620 осіб, з них 60,4 % були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.

З числа колишніх безробітних 30,4 % знайшли роботу у сільському господарстві, 18,3 % у будівництві, 16,7 % у сфері оптової та роздрібної торгівлі, 13,8 % у переробній промисловості, 4,2 % в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги тощо.

За сприяння Острозької МРФ протягом І півріччя 2019 року  забезпечено тимчасову зайнятість   для майже 140 незайнятих осіб за рахунок участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за цей період проходили понад 160 безробітних, 88 % з них навчалися на замовлення роботодавців.

У січні-червні 2019 року фахівцями Острозької МРФ профорієнтаційними послугами було охоплено понад 2,6 тис. осіб, близько третину з них склали безробітні, решту – особи, що навчаються у навчальних закладах різних типів, особи, що перебувають на обліку в органах пробації, діти з інвалідністю. У цій кількості учні загальноосвітніх шкіл становили майже 820 осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, впровадженню інституту кар’єрних радників кількість безробітних станом на 1 липня 2019 року у порівнянні з відповідною датою 2018 року скоротилася на 8,4 % або більш, як на 30 осіб. Майже на 10 % зменшилася і кількість отримувачів допомоги по безробіттю.

 

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості