Протягом 11 місяців 2019 року кількість жителів міста та району, які звернулися за послугами до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості, сягнула позначки 2,3 тис. осіб. В цілому спостерігається тенденція на збільшення попиту отримання громадянами та роботодавцями соціальних послуг у службі зайнятості. Це пояснюється тим, що державна служба зайнятості забезпечує широке інформування громадськості у відкритому інформаційному просторі щодо потреб ринку праці та актуальних вакансій.

З початку року  отримали роботу понад 1180 осіб, що на 0,4 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Серед працевлаштованих 63,7 % знайшли роботу до надання статусу безробітного.

Статус безробітного протягом січня-листопада 2019 року мали майже 1,1 тис. осіб. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних зріс проти відповідного періоду минулого року майже на 1 %. Середня тривалість пошуку роботи зменшилася на 9 днів з 156 у 2018 році до 147 у 2019 році.

Так само на 24 особи зменшилася чисельність довготривалих безробітних. Їх питома вага у загальній кількості безробітних складає 8,1 % проти 10,3 % у 2018 році.

Організація адресної роботи з роботодавцями сприяє зростанню кількості роботодавців, які співпрацюють із службою зайнятості, та кількості поданих ними вакансій. Так, кількість вакансій, зареєстрованих з початку року, зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого на 0,7 %.

Основна ціль діяльності служби зайнятості – допомогти людині, яка звернулася, знайти роботу. Це і є кінцева мета. На неї працюють ті новації, які сьогодні запроваджені у нашу роботу. Вони посилюють персональну відповідальність кар’єрних радників за результати роботи з клієнтами, ефективність вжитих заходів, спрямованих на сприяння зайнятості безробітних, в першу чергу шляхом адресного індивідуального підходу до кожної особи, враховуючи  її  професійний досвід, навички, попит на робочу силу, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

 

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості