Протягом січня-лютого 2020 року послугами Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості скористалися понад 890 незайнятих жителів міста та району, що майже на 4 % більше проти відповідного періоду минулого року. Це свідчить про те, що авторитет служби зайнятості серед населення зростає.

Завдяки новим формам роботи в обслуговуванні безробітних та роботодавців, які сприяють індивідуальному підходу до вирішення проблем клієнтів, збільшилися кількість роботодавців, які співпрацюють із службою зайнятості, кількість поданих вакансій, рівень укомплектування вакансій та чисельність працевлаштованих.

Так, кількість тих, що знайшли роботу за допомогою служби зайнятості виросла майже на третину у порівнянні з відповідним періодом минулого року. На 48 % зросла чисельність працевлаштованих до набуття статусу безробітного.

Роботодавці міста та району протягом січня-лютого 2020 року подали до МРФ вакансій на 20,5 % більше проти відповідного періоду 2019 року. Рівень укомплектування вакансій зріс у порівнянні на 6,6 %.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях відповідно до січня-лютого 2019 року збільшився  на 13 % і склав 5065 грн.

Майже 40 безробітних проходили навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації з метою якнайшвидшого працевлаштування. В 1,4 рази зросла чисельність тих, що навчалися в Рівненському центрі професійно-технічної освіти. Рівень працевлаштування після закінчення навчання тут склав 100 %.

Середня тривалість безробіття обчислюється 122 днями, що на 11 днів менше, ніж у січні-лютому минулого року.

Кількість довготривалих безробітних за цей період зменшилася більш як у 2 рази.

Станом на 01 березня 2020 року всього отримували послуги в Острозькій МРФ майже 650 незайнятих осіб, 66,7 % з них мали статус безробітного.

Серед безробітних 48,3 % складали жінки, 27,8 % - молодь віком до 35 років, 33,4 % - особи соціально вразливі, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

Сільське населення серед безробітних становить 69 %.

Середній розмір допомоги по безробіттю у лютому був 2952 грн. або на 35 % вищий від рівня минулого року.

 

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості