До уваги громадян! ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ!

Якщо вам потрібно здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи, ви можете надіслати усі необхідні документи для попередньої їх правової експертизи до суб'єкта державної реєстрації за місцезнаходженням громадської організації, заповнивши усі необхідні поля на порталі "Он-лайн будинок юстиції".

Відповідно до абзацу 2 пункту 5 Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 09.02.2016 №359/5 державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами в межах повноважень, визначених Законом.

1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;

2. Документ, що підтверджує створення громадського формування (протокол установчих зборів, з’їзду, конференції) (скан-копії);

3. Відомості про керівні органи громадського формування (скан-копії);

4. Установчий документ юридичної особи (статут, положення) (скан-копії); 

5. Реєстр громадян, які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах) (скан-копії).


Увага! Змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Управління Державної казначейської служби України в Острозькому районі Рівненської області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

У зв'язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02.07.2018 рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО - 899998, назва банку одержувача - Казначейство України (ЕАП).

Реквізити рахунків розміщені на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області та доведені до органів, які контролюють справлення надходжень бюджету.

Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, обов'язкових платежів по Рівненській області, які будуть діяти з 02.07.2018, розміщені у рубриці «Реквізити рахунків».

 

Дата публікації: 26.06.2018