Увага!!!  Акція!!!

 З 01 листопада 2019 року  по  01 січня 2020 року триватиме благодійна акція “Крамниця Милосердя”, яку організовує та проводить Острозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета акції – збір одягу, взуття, продуктів харчування, дитячих іграшок, які будуть використані для надання допомоги малозабезпеченим громадянам та багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам та іншим соціально-незахищеним верствам населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ДАНОЇ АКЦІЇ, АДЖЕ НАЙМЕНША ВАША ДОПОМОГА Є ВКРАЙ НЕОБХІДНОЮ!!!

 

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді закликає приватних підприємців, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань та просто небайдужих людей міста Острога та Острозького району долучитися до проведення благодійної акції.

 

Чекаємо Вас за адресою: м.Острог, пр. Незалежності, 16, (приміщення районного Будинку Школяра, ІІ поверх)  або ж за телефоном: 3-05-41.


КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА 2020 РІК

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

 Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

 

Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу

Мінімальний  власний внесок

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню

100 000 грн.

60% від загальної вартості проекту.

Розвиток туристичної діяльності.

 

150 000 грн.

30% від загальної вартості проекту.

Розвиток підприємництва.

 

150 000 грн.

10% від загальної вартості проекту.

Проекти співробітництва громад. (При наявності договору співробітництва).

200 000 грн.

30% від загальної вартості проекту.

 Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2019-2020 рр.

 УВАГА! Власний внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі  у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців Конкурсу 2020 року (окрім випадків коли за власний внесок подається проектно- кошторисна документація виготовлена не раніше 2019 року).

 Остаточне рішення щодо визначення проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

 Кінцевий термін подання проектів —30 січня 2020 року.

 Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com  з поміткою “На Конкурс”.

 З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua  та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

 Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр проведе два навчальні семінари:  19 листопада в місті Рівне (Рівненська ОДА),  27 листопада  в м. Сарни (Сарненська міська рада)  для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників Конкурсу при підготовці проектів.

 Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. тел. моб. (050)140-53-16, (067)502-29-14.

Е-mail: vrcrivne@gmail.com.

Консультації надаються до 20 січня 2020 року.

Форма аплікаційної заявки