ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ!!!                                                                                        

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи з 02.05.2019 здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід терміново звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування — Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

Дата публікації: 16.04.2019


Військово-морський ліцей запрошує на навчання!

З правилами вступу до ліцею можна ознайомитися тут.

 


Могилянівська сільська рада Острозького району повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генеральних планів та Планів зонування територій населених пунктів сіл Могиляни та Черняхів Могилянівської сільської ради Острозького району Рівненської області.

Замовник стратегічної екологічної оцінки генеральних планів сіл Могиляни та Черняхів – Могилянівська сільська рада.

Процедура громадського обговорення обсягів СЕО генеральних планів триватиме 15 днів з дати опублікування даного оголошення.

Письмові зауваження від громадян прийматимуться в приміщені сільської ради за адресою: Рівненська обл., Острозький р-н, с. Могиляни, вул. Центральна,75.

З текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації й Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації можна ознайомитися в приміщені Могилянівської сільської ради та на веб-сайті www.ostrada.rv.ua

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування –відсутні.

Дата публікації: 27.03.2019 р.


До уваги розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів                      

Відповідно до частини першої статті 20 Бюджетного кодексу України у бюджетному процесі програмно-цільовий метод застосовується на рівні державного бюджету та на рівні місцевих бюджетів.

Наказом Міністерства фінансів України від  29.12.2018 № 1209 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24.01.2019 за № 81/33052, внесено зміни до Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2014 за № 1104/25881.

Відповідно до вищезазначеного наказу паспорти бюджетних програм затверджуються наказами головного розпорядника або, якщо згідно з нормативно-правовими актами головний розпорядник ухвалює свої рішення у формі іншій, ніж наказ (наприклад, розпорядження тощо), - іншим відповідним розпорядчим документом головного розпорядника у двох примірниках протягом 45 днів від дня набрання чинності рішенням про місцевий бюджет.

Органи Державної казначейської служби України здійснюють платежі за дорученням розпорядників бюджетних коштів у разі наявності затвердженого в установленому порядку паспорта бюджетної програми.

Видатки розпорядників бюджетних коштів, які у визначений законодавством термін не подадуть затверджені паспорти бюджетних програм, органами Державної казначейської служби України здійснюватись не будуть.


УВАГА, КОНКУРС!!!

Острозька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів. Умови конкурсу.