Одним із шляхів толерантності, рівності та взаємоповаги до інвалідів є спорт. Адже саме завдяки спортивним іграм люди з обмеженими можливостями можуть почуватись на рівних з іншими людьми. Стереотипи, які складались роками, що поняття «інвалід», «фізична активність», а тим більше «спорт» несумісні, були уже в сьоме розвіяні на регіональних відбіркових змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що пройшли 1 серпня 2019 року на базі КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт». Всі вкотрий раз переконались , що на цих змаганнях не міряються силою за олімпійським принципом: швидше, вище, сильніше, а міряються силою духу та мужністю. А це мірило – понад усі спортивні звитяги!
Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості. Саме тому наші учасники спартакіади повні оптимізму та бадьорості, вони надихають своїм прикладом та слугують своєрідним дороговказом усім тим, хто зневірився, хто втратив надію на одужання, надію на відродження сили духу. Це Недоводієва Л.О., Андрощук А.В., Столяр А.М., Нагулко О.О., Чумбарський О.Б., Науменко С.І., Борисюк О.Б., серед них, більшість – учасники спартакіади від самого початку її проведення, які продемонстрували свій особистісний ріст незважаючи на вік. Так, приміром, Столяр А.М. враховуючи пережите і те, що був на змаганнях найстаршим учасником в свої 63 роки, допомагає бути сильним попри обставини, бути прикладом для наслідування.
Коли бачиш очі цих мужніх людей, відчуваєш їх енергетику, розумієш, що знаходишся на вірному шляху і несеш відповідальність за долі сотень потерпілих на виробництві, якими опікується Фонд. Їх життя, це взірець, який не дає найменшого шансу на сумніви чи апатію.
Здолбунівське відділення висловлює сердечну подяку нашим учасникам спортивних баталій, людям з великою вірою у власні сили.
Завідувач сектору страхових виплат та
матеріального забезпечення
Здолбунівського відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України у Рівненській області Прокопчук Л.М.