Центр надання адміністративних послуг в Острозькій райдержадміністрації створено 1 листопада 2013 року, як структурний підрозділ райдержадміністрації. На даний час через ЦНАП надаються послуги структурних підрозділів райдержадміністрації та представників територіальних органів виконавчої влади, а саме; відділом в Острозькому районі Головного управління Держгеокадастру у  Рівненській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області. Всі послуги надаються через адміністраторів ЦНАПу. За 9 місяців 2019 року відділом надано понад 5000 адміністративних послуг. 

Найбільш популярними є: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК, видача витягу з ДЗК про земельну ділянку, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянку, видача довідки з Державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями, видача будівельного паспорта.

З вересня 2015 через ЦНАП надаються послуги дозвільного характеру.  Найбільш актуальними є: видача декларація про утворення відходів, видача дозволу на викиди в атмосферне повітря, видача дозволу на спецводокористування   ( розведення риб).

Відповідно до наказу Міністерства юстиції УкраЇни з 1 жовтня 2018 року через Центр надання адміністративних послуг можуть надаватися послуги з державної реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей.

В подальшому планується і надалі розширювати спектр надання адміністративних послуг.