Строки проведення чергового призову


31 липня 2020

Сектор з мобілізаційної роботи апарату Острозької районної державної адміністрації інформує:

Указом Президента України від 23 березня 2020 року №103 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13» перенесено строки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

У результаті склалася ситуація, коли громадяни України, які закінчують у червні-липні 2020 року заклади освіти, підлягають призову на строкову військову службу, що може призвести до порушення конституційних прав громадян України на здобуття наступного ступеня освіти.

За дорученням Офісу Президента України від 07 липня 2020 року      №46-01/364 рекомендовано під час проведення засідань призовних комісій всіх рівнів надавати (за письмовими заявами призовників, при наявності відповідних довідок з органів освіти і науки, закладів освіти) відстрочки від призову за частиною п’ятнадцятою статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до 1 жовтня 2020 року громадянам України для здобуття наступного ступеня освіти.

Громадяни України, які закінчують навчання у червні-липні 2020 року та планують продовжити навчання для отримання наступного ступеня освіти, можуть скористатися наданим їм правом у встановленому порядку.

Додаткову інформацію можна отримати в Острозькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: вул. Луцька, 1, м. Острог, Рівненська обл.