Засідання колегії Острозької райдержадміністрації


30 липня 2020

30 липня відбулось засідання колегії Острозької районної державної адміністрації під керівництвом голови адміністрації  Олександра Харчука  та за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій  району.

До проведення пленарної частини колегії Олександр Харчук вручив Почесну Грамоту Рівненської обласної державної адміністрації для начальника відділу фінансового забезпечення та правової роботи Острозької райдержадміністрації – головного бухгалтера Світлани Поліщук з нагоди професійного свята «Дня бухгалтера», який щорічно відзначається 16 липня. Також, з нагоди професійного свята «Дня працівників торгівлі» Почесну Грамоту Рівненської облдержадміністрації отримала Софія Ковальська, підприємець з села Межиріч.  

У ході засідання колегії райдержадміністрації розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району, саме:

1.Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району за перше півріччя 2020 року.

2.Про хід виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2020 року.

3.Про стан реформування КНП Острозька районна центральна лікарня у світі реформ вторинної медичної допомоги. Шляхи та перспективи розвитку медицини в районі.

4.Заходи про готовність місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та стан готовності протипожежного водопостачання в районі.

5.Звіт голови виконавчого комітету Новомалинської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» на території ради.

6.Звіт голови виконавчого комітету Почапківської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» на території ради.

Після розгляду зазначених питань членами колегії були прийняті відповідні розпорядження та доручення.

Захід відбувся з дотриманням усіх епідеміологічних норм безпеки під час карантину.