Робочий візит голови райдержадміністрації до Новомалинської та Межиріцької сільських рад


23 липня 2020

22 липня відбувся робочий візит голови Острозької районної державної адміністрації Олександра Харчука в Новомалинській та в Мижирицькій  сільських радах. В ході візиту голова адміністрації відвідав школу, дитячий садок та ФАП у селі Новомалин.

Поцікавився і буденними проблемами жителів. Голова сільської ради Лариса Козачук розповіла, що господарі домашніх угідь почали вже жнивувати. На старті жнивної кампанії врожайність в межах тогорічних показників.

По дорозі до Межирицької сільської ради в селі Лючин зайшли до місцевого ФАПу, там на даний час проводяться упорядкування прилеглої території, а саме зведення паркану.

На завершальному етапі реконструкція спортивного майданчика під міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям на базі НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст.. – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)». 

Директор школи зазначив, що вже з серпня місяця на роботу вийде технічний персонал для впорядкування прилеглої території до нового навчального року.

Також, до Олександра Харчука звернулись жителі села Межиріч щодо отримання дозволу на розчищення електромережі на відрізку дороги, який обслуговується Рівненським облавтодором. Голова райдержадміністрації взяв це питання під особистий контроль.