ДОПОМОГА ВІД ДЕРЖАВИ


26 червня 2020

Все більше роботодавців Острозької об’єднаної територіальної громади та Острозького району звертаються до служби зайнятості за отриманням допомоги по частковому безробіттю з метою компенсації втрати частини заробітної плати найманих працівників та частини доходів фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Протягом травня-червня 2020 року до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернулося понад 230 роботодавців, три чверті з яких складають фізичні особи-підприємці.

На сьогодні є 42 позитивно прийнятих рішення про виплату допомоги по частковому безробіттю для 150 найманих осіб та ФОПів, які є застрахованими особами,  відповідно до статті 47_1 Закону України «Про зайнятість населення». Майже 620 тис. грн. складає сума уже виплачених коштів.

Слід нагадати, що отримання такої допомоги по частковому безробіттю на себе фізичними особами-підприємцями стало можливим внаслідок прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 453. Однією з умов надання допомоги на період карантину є сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності.

З усіма актуальними питаннями про отримання допомоги по частковому безробіттю можна звертатися до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості за тел. 0365422345.

 

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості