Заклади, які припинять свою роботу з 17 березня 2020 року в місті Острог та Острозькому районі на час карантину


16 березня 2020

16 березня  було проведено спільне засідання районної та міської Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання було вироблено спільне рішення: в зв’язку загрозою виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливістю розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом з 17 березня до 3 квітня включно в Острозькому районі та місті Острог буде призупинено роботу  речових ринків, ресторанів, кав’ярень, та інших закладів громадського харчування, всіх культурних і розважальних закладів, закладів побутового обслуговування (перукарні, салони краси тощо), дитячих розважальних центрів, тренажерних залів всіх магазинів, крім  продуктових та тих, що торгують засобами захисту та дезінфекції,  аптек і заправок.

Крім того, обмежується робота Центрів надання адміністративних послуг та філій Департаменту соціального захисту населення. Залишаються послуги тільки в онлайн-доступі.

 Прохання до жителів Острожчини з розумінням поставитися до ситуації, не виходити без зайвої потреби з дому, залишатися на самоізоляції, вживати всіх засобів самозахисту.

 Протокол засідання додається.(Протокол № 1-Спозачергового засідання  спільної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Острозького району та  Острозької міської ОТГ)