РАЙОННИЙ КОНКУРС «ГОРДІСТЬ ОСТРОЖЧИНИ»


29 січня 2020

 РАЙОННИЙ КОНКУРС «ГОРДІСТЬ ОСТРОЖЧИНИ»

 

З метою відзначення вагомих досягнень у професійній і громадській діяльності, що посприяли розвитку Острожчини у 2019 році, Острозька районна державна адміністрація оголошує районний конкурс «Гордість Острожчини».

 Учасниками районного конкурсу можуть бути мешканці Острозького району, які працюють у відповідній економічній, соціальній або гуманітарній сферах, займаються громадською діяльністю, мають високі трудові досягнення, здійснили вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону.

Висунення кандидатур для участі у районному конкурсі здійснюється відкрито у громадах, трудових колективах установ, організацій, підприємств, незалежно від форми власності та господарювання у наступних номінаціях:

«Державне управління» – представники органів виконавчої влади,  які зробили вагомий внесок у розвиток Острожчини.

«Місцеве самоврядування» – представники  органів місцевого самоврядування, які зробили вагомий внесок у розвиток Острожчини.

 «Медицина» – працівники установ, організацій, закладів охорони здоров'я і соціальної сфери, які досягли успіхів у профілактиці та збереженні здоров'я мешканців Острожчини.

 «Освіта» – працівники галузі освіти і науки, які здійснили вагомий внесок у розвиток освітньої галузі регіону.

«Культура» – громадяни, які здійснили вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва, а також збереження, пропагування, виховання духовних і морально-етичних цінностей.

 «Спорт» – працівники галузі фізичної культури і спорту, які  досягли високих результатів у змаганнях усіх рівнів з різних видів спорту.

«Бізнес» – працівники підприємств району різних форм власності, які досягли значних успіхів у розвитку галузей господарського комплексу регіону.

«Феміда і правопорядок» – працівники органів внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, інших органів, що здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції, які зробили вагомий внесок у захист прав, свобод і життя громадян.

«Сільське господарство» – працівники галузей рослинництва, тваринництва, агропромислового комплексу, фермерських господарств, які досягли значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищенні культури землеробства, забезпеченні населення високоякісною продукцією тощо.

«Лісове  господарство» – працівники лісового господарства, які зробили значний внесок у розвиток лісництва.

«Меценацтво» – лідери громадських організацій та об'єднань, профспілок, які зробили значний внесок у розвиток територіальної громади, а також громадяни, які підтримують окремі соціально-незахищені категорії населення, сприяють вирішенню суспільних проблем, а також поліпшенню умов громадського життя; надають матеріальну підтримку розвитку культури, освіти, інших аспектів гуманітарної сфери.

«Соціальний захист» – представники соціальної галузі, які зробили значний внесок у розвиток соціальної сфери, забезпечення належної роботи з пільговими категоріями населення, проявили високий професіоналізм тощо.

«Фінанси» – представники фінансової сфери, податкових органів, які зробили вагомий внесок у розвиток Острожчини.

 «Будівництво та ЖКГ» – представники підприємств, організацій, що зробили значний розвиток у галузі будівництва, проявили високий професіоналізм на благо розвитку регіону.

«Громадські діячі» – лідери регіону, політичні діячі, а також члени політичних партій, які зробили вагомий внесок у розвиток Острожчини.

Для участі в конкурсі до організаційного комітету (організаційний відділ апарату райдержадміністрації) до 10 лютого 2020 року необхідно подати наступні матеріали:

- подання від громади, установи, підприємства, організації тощо;

- біографічну довідку.

 

 

 

Організаційний комітет