ДОПОМАГАЄМО УЧАСНИКАМ АТО  АДАПТУВАТИСЯ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ


18 листопада 2019

З початку 2019 року 47 безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців із зони антитерористичної операції скористалися послугами Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Серед них була 1 особа з інвалідністю.

За січень-жовтень 2019 року було працевлаштовано  13 безробітних, з них 10 – за сприяння служби зайнятості. За цей час 8 безробітних проходили професійне навчання, 7 з них після закінчення навчання працевлаштовані, 1 безробітний продовжує навчатися.

Профорієнтаційні послуги з початку року отримали 44 особи. Всього їм було надано 201 послугу, з яких 134 – профінформаційних, 67 – профконсультаційних,   в т.ч. 3 – із  застосуванням психодіагностики.

Для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО державна служба зайнятості надає широкий спектр соціальних послуг, зокрема: підбір підходящої постійної або тимчасової роботи, в т.ч. працевлаштування з відшкодуванням роботодавцям єдиного соціального внеску; пропонується участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; здійснюється організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації; існує можливість отримати ваучер для проходження професійного навчання; здійснюється організаційна, правова та фінансова підтримка безробітних, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність.

Крім цього надаються індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги; організовуються різноманітні заходи (семінари, тренінги, ярмарки (міні-ярмарки) вакансій, дні кар’єри та ін.), що сприяють прискоренню їхнього працевлаштування. Разом з іншими соціальними структурами міста та району служба зайнятості допомагає учасникам АТО якнайшвидше адаптуватися та повернутися до мирного життя.

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості