У селі Вельбівне відкрили майданчик для відгодівлі ВРХ


30 жовтня 2019

Сьогодні відбулось офіційне відкриття майданчика для відгодівлі великої рогатої худоби ТОВ «Лебідь АГРО» у селі Вельбівне.

Це є першим проектом на Острожчині  діяльність якого стала можлива завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ідея започаткувати розведенням ВРХ з’явилася у ТОВ «Лебідь АГРО» не так давно. Для початку у відгодівельний комплекс взяли 30 телят, але на майбутнє чисельність поголів’я збільшиться. Адже механізм вирощування бичків на такому комплексі простий, ефективний, і економічно вигідний.

В Рівненській області тваринництвом займається лише 15% суб’єктів господарювання через складнощі, які виникають під час роботи з худобою. Але завдяки передовим високотехнологічним підходам до вирощування вдасться значно скоротити період набору твариною товарної маси. Крім того, таке господарство стане демонстраційним майданчиком та тренінговим центром для фермерів, - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації Надія Переходько.

На відкриття сучасного майданчика для відгодівлі ВРХ було запрошено в.о. голови Острозької райдержадміністрації: «Визначна подія для Острозького району відкриття такого комплексу адже має багато переваг. В першу чергу це робочі місця, надходження додаткових зборів до районного бюджету та дадуть змогу стимулювати розвиток індивідуального тваринництва в приватних господарствах», говорить Людмила Козак.

Цей проект є новою прогресивною моделлю підтримки вирощування ВРХ не тільки у Острозькому районі, але й можливо стане прикладом для впровадження його у життя і в інших громадах.