Дружній візит до Республіки Білорусь!


9 липня 2019

Делегація з Острожчини на запрошення білоруських колег з Пінського району долучилася до святкувань Дня Незалежності та 75-річниці звільнення Білорусі від фашизму. Теплий прийом ознаменувався врученням короваю від гостинних сябрів на кордоні Столінського та Пінського районів.

Чудове свято до Дня Незалежності наших братів продовжилось на наступний день масовою ходою з покладанням квітів до пам'ятника воїну-визволителю, масштабним концертом у поєднанні з іншими заходами, що проходили на стадіоні смт. Логішин. Щедрі господарі організували цікаву екскурсію по різним локаціям, зокрема, народних умільців з вишиванки, гончарства, плетіння з соломи тощо. Острожани, як і наші побратими з Сандомирського та Білостокського повітів, були причастовані традиційними білоруськими напоями місцевого виробництва. 

В рамках обміну досвідом та співпраці галузей народного господарства сусідніх держав, делегації побували у дитячому оздоровчо-реабілітаційному центрі «Світанок» та республіканському санаторії «Ясельда» для ветеранів війни, праці, інвалідів та деяких інших закладах. Піша прогулянка по Пінську тільки підкреслила комунікабельність, доброту та гостинність наших білоруських друзів. 

За ці кілька днів ми змогли відкрити собі частинку Білорусі, її приязних людей та красиву природу. Однак, з гордістю представляючи рідну Батьківщину серед інших делегацій, думали про рідних, близьких, Україну та МИР на нашій землі! Отож, дякуємо Білорусь та до зустрічі в Україні!