Виїзна колегія у Плосківській сідьській раді


3 червня 2019

30 травня відбулась виїзне засідання колегії Острозької районної державної адміністрації у Плосківській сільській раді за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій  району.

Учасники колегії відвідали заклади соціальної сфери сільської ради, зокрема новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Як зазначив голова адміністрації Богдан Турович, зведення сучасної амбулаторії – це не лише розвиток інфраструктури, а головне – це робочі місця, залучення молоді до активної трудової діяльності і перспектива збереження села.

Відвідавши об’єкти інфраструктури, члени колегії відзначили помітні якісні зміни населеного пункту, що є результатом злагодженої співпраці керівників усіх рівнів.

У приміщенні Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось проведення пленарної частини колегії. Де у ході засідання колегії райдержадміністрації розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району та прийнято відповідні рішення.

На думку Богдана Туровича засідання, що проводиться у виїзному режимі  треба продовжувати, адже це дає змогу керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації комплексно ознайомитися із роботою об’єктів соціальної сфери на територіях сільських рад, сільським головам побачити роботу колег та перейняти позитивний досвід.