Хай сонцю і світлу всміхаються діти


29 травня 2019

1-го червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Цього року районне свято відбулось на базі НВК «Мощаницька ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» під назвою «Хай сонцю і світлу всміхаються діти» на яке були запрошені діти із усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.

Насичена програма свята, дружня атмосфера, приємні емоції та просто веселе проведення часу. Дитячий захід, який подарував радість, незабутні враження, безліч мега позитивних емоцій та чудових моментів для майже 250 дітлахів, які побували на святі. Веселого та святкового настрою додавали різноманітні ігри та конкурси на яких дітки мали можливість заробити святкові гроші «веселики», а потім обміняти їх на подарунки у «крамниці скарбів». Усі  із задоволенням виконували завдання. Одним словом – свято вдалося!

Саме завдяки працівникам служби у справах дітей, відділу освіти та сектору у справах молоді і спорту райдержадміністрації хлопчики і дівчатка до Дня захисту дітей отримали щасливе та безтурботне свято.