Антикризовий менеджмент


29 травня 2019

Ще зовсім недавно проблема підготовки висококваліфікованих та професійно компетентних випускників не стояла так гостро, як сьогодні. За останні 20 років суспільне розуміння технічної освіти стало прирівнюватись до не престижної і тому почала відставати у розвитку і вже на сьогодні має цілу низку зауважень, які навчальні заклади не в змозі вирішити самостійно: застаріла матеріально-технічна база, відсутність нових технологій та сучасного навчально-методичного забезпечення, низький рівень мотивації учнів щодо вивчення виробничих технологій та застосування їх у майбутній професійній діяльності.

Саме для вирішення наявних проблем та підготовки конкурентноспроможних фахівців потрібно організувати співпрацю навчального закладу з роботодавцями.

Сьогодні Острозьке вище професійне училище спільно з Острозькою райдержадміністрацією зробили перші кроки до залучення потенційних роботодавців. На базі Острозького ВПУ відбулась зустріч адміністрації училища з керівниками сільгосппідприємств, підприємств легкої промисловості та усіх зацікавлених осіб.

Директор ДПТНЗ Острозьке ВПУ разом із своїми колегами професійного училища запропонували розглянути преваги випускників училища.

«Ми запроваджуємо дуальне навчання і запрошуємо роботодавців до співпраці. Це означає, що частина навчання цих студентів буде відбуватися на виробництві. Хочемо також налагодити дієвий контакт, щоб ми могли підготувати кваліфіковані кадри для нашого регіону. Створимо гнучку систему підготовки робітничих кадрів (навчання від 3 місяців до 3 років, а також підвищення кваліфікації для працівників із досвідом роботи)».

Результатів зустрічі не довелось довго чекати і вже під час розмови керівник ТзОВ «Дедденс-Агро» Віктор Щербачук погодився взяти на проходження практики на своє підприємство випускників навчального закладу за спеціальністю «Муляр. Штукатур».

Подібні антикризові рішення потрібні для розвитку та процвітання закладу.