Найкращий спосіб скорочення відстані між владою та громадою є проведення виїзних зустрічей в сільських радах району


21 березня 2019

Сьогодні, 21 березня, голова Острозької райдержадміністрації дізнавався про проблемні питання в Тесівській та Сіянцівській сільських радах. На зустріч до керівника району прийшло чимало людей, оскільки це є ефективним і дієвим способом вирішення проблем на селі.

В селі Тесів люди зверталися за допомогою у вирішенні проблеми визначення місця для сільського сміттєзвалища. Громада скаржиться на стихійний смітник навпроти їхніх будинків. Для вирішення цього питання Богдан Турович доручив голові сільської ради зв’язатися з орендарями території, на якій знаходиться цей смітник і домовитися про його ліквідаційні заходи.

З настанням весни деякі відрізки доріг бажають бути кращими, громада просила вирішити питання з облаштування території біля місцевої зупинки, а також ремонту відрізка дороги Тесів-Хрінів. Голова райдержадміністрації Богдан Турович зазначив: «На сьогодні вже є готова проектно-кошторисна документація на ремонт дороги».

Актуальним питанням залишається призначення і виплата субсидій.

Під час виїзного прийому Богдан Турович поцікавився як проходять робочі будні у педагогів сільських шкіл, і був приємно вражений станом навчальних закладів, а також тією атмосферою, що панує в класах.