На Острожчині тривають обговорення здобутків краю та перспектив розвитку окремих громад і району загалом


7 лютого 2019

У вівторок, 5 лютого, ради регіонального розвитку відбулися на базі сільських рад сіл Плоске та Грем’яче. Участь у обговоренні брали перший заступник голови РОДА Віталій Ундір, голова Острозької РДА Богдан Турович, керівники сільських рад, місцеві депутати, освітяни й усі охочі жителі.

Віталій Олександрович, як представник обласної влади, коротко окреслив, які здобутки впродовж 2016–2018 років має Рівненщина загалом і Острожчина зокрема. Богдан Турович поінформував про досягнення Острозького району за відповідний період. Зокрема йшлося про програму енергоефективності в освітніх закладах, наприклад, у Грем’яцькій ЗОШ за цей час замінені вікна й двері, відновлена теплотраса, котли.

Знаковим для всього Острозького району став ремонт автошляху загального користування державного значення Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів (км 194+000 – км 201+000), який пролягає і через Грем’яче.

«Сьогодні ми маємо нову сучасну дорогу, і не тільки в межах Грем’ячого, а майже цілком від Рівного до Острога. Частину цього автошляху відремонтовано силами районного автодору. Це перші результати того, що справді можна зробити, якщо тримати слово», – підкреслив Віталій Ундір.

Щодо перспектив краю, Віталій Олександрович розповів про те, що в Межирічі планують побудувати футбольний майданчик зі штучним покриттям (на сьогодні проект цього об’єкта поданий на затвердження), а також спорткомплекс в Острозі, які зможуть відвідувати всі жителі Острожчини.

На завершення зустрічі присутні могли висловити власні побажання щодо подальшого розвитку сіл Грем’яцької сільської ради. Селяни говорили про потребу завершити вуличне освітлення, зокрема на центральній вулиці Грозова, утеплення дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Ще цікавилися процесами створення об’єднаних територіальних громад, укрупненням шкіл і фінансуванням освіти.

Усі побажання посадовці візьмуть до уваги та за умов співпраці місцевої влади, Острозької райдержадміністрації та Рівненської ОДА втілюватимуть у майбутньому.

За інформацією Район-Острог