Щиро раді за колегу


1 лютого 2019

ХІV Всеукраїнський фестиваль різдвяних піснеспівів, приурочений 100-річчю Дня Соборності України, що проходив минулої суботи у Студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія», зібрав понад 800 учасників,  які представляли 70 світських і духовних, дитячих,  шкільних, студентських, аматорських і професійних творчих колективів з Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Кіровоградської, Одеської, Луганської та Донецької областей.

Від Острожчини серед інших колективів прославляв Новонародженого Ісуса Христа хор Євангельських християн-баптистів церкви «Спасіння», де регентом є Алла Боганець, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Острозької міськрайонної філії Рівненського ОЦЗ, яка донедавна працювала начальником відділу бухгалтерського обліку-головним бухгалтером Острозького МРЦЗ.

За підсумками фестивалю саме цей колектив посів почесне третє місце серед такої кількості учасників і отримав відзнаку і сертифікат на 500 гривень від ректора НаУ ОА Ігоря Пасічника.

Ми щиро раді за нашу талановиту колегу і зичимо їй нових творчих злетів і перемог! Бо все, що робиться з душею, що несе моральне задоволення, це від Бога і на Славу Божу.

 

Алла Василенко,

заступник директора Острозької МРФ Рівненського ОЦЗ