Найкраще – дітям!


19 грудня 2018

Всі ми знаємо, що діти – це наше майбутнє. Тому одне з першочергових завдань для керівників усіх рівнів є розвиток освіти та створення для дітей якісних та зручних умов для навчання. Два роки тому в селі Слобідка сталася велика біда – згоріла школа. На той час масштаби трагедії для району були чималими, адже збудувати нову школу дуже важко. Вирішити позитивно питання для громади стало можливо завдяки злагодженій роботі як обласного керівництва так і районної влади. Тоді було прийнято рішення облаштування сільського клубу під школу І ступеня та дитячий садок. У 2017 році на першу частину робіт було виділено півтора мільйона гривень з обласного бюджету. За підтримки першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації, депутата Рівненської обласної ради Віталія Ундіра цього року на завершення капітального ремонту будівлі сільського клубу було виділено 800 тисяч гривень. За два роки спільних зусиль в ньому провели внутрішнє опорядження приміщень, влаштування підлог, демонтаж існуючої покрівлі, заміна внутрішніх інженерних мереж, утеплення фасаду, ремонт головного входу, влаштування відмостки. Також були проведені загальні будівельні роботи, а саме декоративне оздоблення цоколю, нанесення штукатурки акрилової, фарбування стін, влаштування системи водовідведення з покрівлі, встановлення металопластикових вікон та дверей. Сьогодні у селі Слобідка є чудовий освітній заклад для 18 дошкільнят та 17 учнів початкової школи. 

На початку цього року гостро стояло питання реорганізації шкіл з малою наповненістю класів. До такого списку потрапила НВК «Михалківська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Острозького району. На щастя на засіданні сесії Острозької районної ради депутати не прийняли рішення про реорганізацію освітнього закладу, оскільки це не тільки школа для учнів, це ще й архітектурна пам’ятка нашого Острозького району. За рік часу в школі відбулось чимало зустрічей батьківського комітету та вчителів з керівниками різних рівнів. За підтримки першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Ундіра вже у лютому 2018 року розпочався капітальний ремонт покрівлі та відмостки в НВК «Михалківська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)». Станом на 18 грудня 2018 на даний об’єкт виділено 800000 гривень з обласного бюджету та 132411 гривень із сільського бюджету Бухарівської сільської ради.

«Хочу подякувати усім депутатам Рівненської обласної ради, зокрема представникам з Острозького краю, голові Острозької районної державної адміністрації Богдану Туровичу за плідну співпрацю, розуміння у вирішенні важливих питань, підтримку моїх ідей та пропозицій. Все це допомагає розвивати соціально-економічну сферу нашої Острожчини», відмітив Віталій Ундір.