На Острожчині відбувся ІІІ відкритий міськрайонний турнір з волейболу


17 грудня 2018

16 грудня 2018 року відбувся ІІІ відкритий міськрайонний турнір з волейболу серед аматорів пам’яті багаторічного керівника фізкультурно-спортивної галузі району Петра Білюка. Для участі у змаганнях зареєструвалося 8 команд з міста та району, які були поділені на дві підгрупи. У спортивній залі НаУ «Острозька академія» проводили свої поєдинки представники групи «Б», де окрім господарів майданчика, змагалися команди ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», колектив КЗ «Острозька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст.» та збірна села Межиріч.

Група «А» змагалась в залі КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленої військово-фізичною підготовкою», де грали минулорічні переможці, збірна команда міста Острога, а також Острозька ДЮСШ, Острозька райдержадміністрація та Острозький військомат.

Справжньою несподіванкою у групі «Б» стала команда «Острозького ВПУ», яка переграла усіх суперників у групі і вийшла у фінал турніру. Друге місце у квартеті здобули спортсмени НаУ «Острозька академія».

В іншому залі все відбувалось наступним чином. У першій грі зустрілися збірна Острога та колектив Острозької райдержадміністрації. Гра була напружена, до позитивного результату держслужбовцям трішки не вистачило майстерності та стабільності. Перемогу здобули острожани (2:0) з перевагою у кілька пунктів в обох партіях. Перше місце у групі розіграли спортсмени Острозької ДЮСШ та збірної Острога. Переконливішими були вихованці спортивної школи під керівництвом Сергія Штундера. В останній грі Острозька РДА переконливо переграла колектив Острозького військового комісаріату.

Бронзові медалі розіграли збірна команда Острога та НаУ «Острозька академія». «Академіки», як господарі майданчика, взяли реванш за минулорічну поразку та вибороли ІІІ місце. Справжньою окрасою турніру став фінальний матч, де зустрілись переможці своїх підгруп, ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» та юні вихованці Острозької ДЮСШ. Першу партію взяли студенти «ВПУ», потім юнаки із «спортшколи» взяли реванш у другій партії. У третій партії точилася справжня боротьба, але лише з перевагою в два пункти перемогу здобули студенти «Острозького ВПУ».

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та командними кубками. Також, були визначені кращі виконавці на своїх позиціях, яким вручили індивідуальні відзнаки. Призовий фонд турніру у розмірі 3000 грн., який наданий за сприяння народного депутата Юрія Вознюка, був розподілений між переможцями та призерами.

Оргкомітет