У Мощаницькій сільській раді голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян


4 жовтня 2018

4-го жовтня голова Острозької районної державної адміністрації Богдан Турович провів виїзний прийом громадян у Мощаницькій сільській раді. 
На сьогоднішній день основним питанням більшості жителів є призначення субсидій. Працівники соціального захисту населення приймали заяви на отримання субсидії, а також проводили роз’яснювальну роботу серед населення про нові правила нарахування субсидій.
Керівник району спільно з головою Мощаницької сільської ради Олександром Чубиком відвідав заклади соціальної сфери в селі Волосківці. Зокрема, поспілкувався з працівниками Волосківської школи І-ІІ ст. та поцікавився нагальними проблемами закладу. Як виявилось, в школі, де харчуються всі вихованці закладу, а це 51 дитина, потребує ремонту електрична плита, а також комп’ютери в інформатичному кабінеті. 
Провівши огляд школи, Богдан Турович відзначив високий рівень проведення навчального процесу в стилі «Нового освітнього простору». 
В ході виїзного прийому голова адміністрації надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів для вирішення проблемних питань, які сьогодні прозвучали.