50 років для дитячого садочка "Золотий ключик"


1 жовтня 2018

Свій 50-ти річний ювілей, 28 вересня відзначив дитячий садочок «Золотий ключик», що в селі Оженин Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям. Так і цього дня працівники закладу доклали чимало зусиль для відзначення цього свята. Цікава ідея заходу у вигляді зйомки фільму про садочок під назвою «Пів століття по доріжці крокують в садок маленькі ніжки». Оригінальні виступи працівників закладу та самих вихованців садочку. 
На цьому святі було по родинному затиш¬но, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці святкували у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітали голова Острозької районної державної адміністрації Богдан Турович, заступник голови райдержадміністрації Лариса Іванова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Харчук,а також ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці дошкільного закладу.
Під час святкування гості мали змогу передивитись інтерактивну мультимедійну презентацію, яку створили з нагоди святкування 50-річного ювілею. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже не працюють в закладі. 
Багато приємних слів та побажань прозвучало на адресу садочка-іменинника та його працівників. Але ж, яке день народження без подарунків, керівник району презентував для закладу принтер. А на завершення для всіх присутніх був представлений солодкий подарунок, яким мали можливість поласувати усі присутні.