Пенсійний фонд України інформує...


3 серпня 2018

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків. За допомогою СМС-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до Острозького сектору обслуговування громадян Корецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень від Пенсійного фонду України.

Крім того, пропонуємо громадянам реєструватися користувачами електронних послуг ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків. Особи, які користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до Пенсійного фонду.

Також дізнатись більше інформації можна на офіційному ВЕБ-сайті ПФУ: www.pfu.gov.ua, або за адресою м.Острог, пр.Незалежності,9 кабінети №102, 103, тел.2-26-31.

https://youtu.be/__lL51HT9kw

https://youtu.be/VAyFtdGZEc4

https://youtu.be/8__MO9OU6jU

https://youtu.be/JEkHBvKSpfk

https://youtu.be/lZpBBmI_Qgc

Острозький сектор обслуговування громадян Корецького об'єднаного управління  Пенсійного фонду України