Свято мотокросу вдалося


26 липня 2017

Минулих вихідних у Оженині пройшов черговий етап кубку України з мотокросу під егідою Української мотоциклетної асоціації (УМА). Паралельний залік ведеться також по кубку мотоциклетного клубу «Кристал», який проводив свій другий етап в цьому сезоні. Організаторам, як завжди, виступили міськрайонний мотоклуб «Кристал» за підтримки Острозької райдержадміністрації та спонсорів. У змаганнях брали участь близько 60 спортсменів з різних регіонів України. До офіційного відкриття змагань були запрошені депутат обласної ради Віталій Ундір, заступник голови райдержадміністрації Лариса Іванова та Оженинський сільський голова Алла Дика. Почесні гості у вітальному слові побажали спортсменам перемог, а палким вболівальникам гарного настрою та видовища.

Погодні умови, що в ці дні дуже сприяли гонщикам. Справжнє, майже літнє, сонечко та гарний недільний настрій у спортсменів та уболівальників, запекла боротьба в усіх 10-ти класах мотоциклів.

Мотоциклісти з «Кристалу» домінували у більшості заїздів, що і підтвердили, здобувши загальнокомандне І місце.

По завершенні перегонів суддівська колегія підбила підсумки та визначила переможців в усіх класах по результатах двох заїздів:

- Клас МХ-50 (50 см.куб) – Жучко Артем (м. Ковель);

- Клас МХ-65 (65 см.куб) – Капустін Роман (м. Ковель);

- Клас МХ-85 (85 см.куб) – Смига Віталій (м. Володимирець);

- Клас «Жінки» – Кулінська Анастасія (м. Житомир);

- Клас МХ2 (юніори) – Ліпінський Микита (м. Житомир);

- Клас OPEN – Наумчик Юрій (м. Ковель);

- Клас «Аматор» – Бондарчук Павло (м. Рівне);

- Клас VETERAN 1 – Ліпінський Олег (м. Житомир);

- Клас VETERAN 2 – Заводецький Володимир (м. Івано-Франківськ);

- Клас «Квадро» – Цуняк Олександр (м. Рівне).

У загальнокомандному заліку переміг МК «Кристал», випередивши найближчого конкурента СТК «Буковина» м. Чернівці (ІІ місце) та ТСОУ м. Хмельницький (ІІІ місце).

Вручення відзнак переможцям та призерам проводив голова мотоклубу «Кристал» Василь Юзепчук. Висловлено подяку всім причетним до організації змагань, Острозькій райдержадміністрації, Оженинській сільській раді, а також, генеральному директору Острозького цегельного заводу В’ячеславу Драчуку та постійним спонсорам, приватним підприємцям Шишку Анатолію, Філіну Олексію, Фурманюку Олександру, Ящуку Ігорю, Зелінському Володимиру, Колеснику Ігорю, Драбагану Миколі.

Дмитро Білюк,

завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА