До уваги громадян!


25 травня 2020

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії  COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).                                                                              В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації  від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволяють зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам ( soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік ...

Збільшилась кількість хворих на COVID-19 в Острозькому районі


22 травня 2020

Станом на вечір 21 травня підтверджено ще 2 позитивні проби на COVID-19. Обидва жителі села Мощаниця, це люди, які були контактними особами з попередньо захворівшими. На даний час вони знаходяться на самоізоляції. Подолали COVID-19 – 2 людини.

Привітали новонароджених малят вишиванками


21 травня 2020

 Вже стало хорошою традицією в Острозькому районі в День вишиванки вітати малюків, що народилися цього дня, вишитою сорочкою. Сьогодні в нашому районному пологовому будинку  народилося двоє малят, хлопчик та дівчинка. Голова Острозької райдержадміністрації Олександр Харчук спільно з керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Козак привітали щасливих мам та їх малюків та побажали щоб діти виросли достойними синами і дочками України, які шануватимуть українські традиції.

Дорогі острожани!


21 травня 2020

Щиро вітаю вас з Днем вишиванки. Вона є одним із найвідоміших символів українського народу. Це – своєрідний наш оберіг, генетичний код нації. Її різнобарвні орнаменти символізують одвічні українські традиції, культуру, національну та історичну пам’ять.Тож, бажаємо усім нам укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Порядок вирішення земельних спорів


20 травня 2020

У відповідності до вимог ст.158 Земельного кодексу України земельні спори вирішуються судами, органами місцевого самоврядування та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Виключно судом вирішуються земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, а також спори щодо розмежування територій сіл, селищ, міст, районів та областей. Органи місцевого самоврядування вирішують земельні спори у межах населених пунктів ...