Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.

Магістерська програма з публічного управління та адміністрування спрямованана підготовку фахівців найвищої кваліфікації для роботи у сфері державногоуправління та місцевого самоврядування, які забезпечать європейський рівень наданняадміністративних послуг на засадах запровадження у практику діяльності принципівдемократичного врядування. Підготовка фахівців спеціальності 281 «Публічнеуправління та адміністрування» проводиться за освітньою програмою «Публічнеадміністрування та публічна служба».

Дисципліни навчального плану забезпечують глибоке вивчення теоріїпублічного адміністрування та врядування, територіального управління, плануваннярозвитку територіальних громад, проектного менеджменту, публічних фінансів,технологій та комунікацій публічного адміністрування, соціального розвиткутериторіальних громад, інформаційно-аналітичного забезпечення публічногоадміністрування, інституційних основ Європейського Союзу.

Навчання на заочній формі передбачає дві настановчо-заліково-екзаменаційнісесії на рік по 20 днів, загальною тривалістю 40 днів на рік. На цей час працівникамнадаються додаткові оплачувані відпустки згідно січ 216 КЗпПУ.

На навчання за кошти Національного агентства України з питань державноїслужби приймаються особи, які мають вищу освіту заОСВІТніми ступенями бакалавра,магістра (освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста), які перебувають на державнійслужбі або службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади державноїслужби, що належать до 6-9 групи оплати праці абовіднесені до 5-7 категорій посад ворганах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби ворганах місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли 45 рок в на моментподання документів.

На навчання за кошти Національного агентства України з питань державноїслужби не приймаються особи, які раніше навчалися за державним замовленням іодержали документ про вищу освіту встановленого зразка освітнього ступеня магістраза спеціальностями галузі знань «Публічне управління та адміністрування» або заспеціальністю «Публічне управління та адміністрування», та особи, щодо яких існуютьвстановлені законами обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу, службув органах місцевого самоврядування і перебуванням на ній.

Термін прийому документів - з 1 липня по 1 серпня 2018 року. Особи, щовступають на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, складають вІнституті вступні випробування з іноземної мови, фахута співбесіди з питань, щостосуються державного управління.

Вступні випробування - з 2 по 20 серпня 2018 р.

Вступники особисто подають заяву про вступ до Інституту, в якій вказуютьспеціальність, мову та форму навчання.

До заяви вступники додають:

 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • особи, які вступають на навчання до Інституту за рахунок коштівНаціонального агентства України з питань державної служби, подають довідку з місцяроботи та копію трудової книжки (завірену у встановленому порядку);
 • шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інститутуwww.ipk.edu.ua.

Адреса ІГІК ДСЗУ: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна, 17.

Телефони для довідок:

528-41-52 (приймальна комісія) - кімната 207-а,

239-07-98 (деканат) - кімната 207.


Шановні громадяни, звертається до Вас адміністрація Шепетівської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з метою роз’яснити правила безпечної поведінки поблизу залізниці. Необхідність у цьому виникла в зв’язку із частими випадками загибелі людей на залізничних коліях, збільшенням кількості зіткнень з поїздами автомобілів та гужового транспорту.

Залізнична колія є зоною підвищеної небезпеки, де громадянам потрібно бути особливо пильними. Нехтування правилами безпеки призводить до важких наслідків. Часто водії автотранспорту порушують правила проїзду через залізничні переїзди. Для запобігання зіткнень поїздів з автотранспортом залізничні переїзди обладнуються автоматичною світлофорною та звуковою сигналізацією, а переїзди з напруженим рухом – ще й автоматичними шлагбаумами та охороняються черговими працівниками. Але, незважаючи на всі ці засоби безпеки, деякі водії порушують правила проїзду через залізничні переїзди і потрапляють під поїзди.

В межах Шепетівської дистанції колії, що простяглася на 282,4 км на території Хмельницької, Житомирської, Тернопільської та Рівненської областей, за останні три роки сталося 4 зіткнення поїздів з автомобілями, тракторами. Результатом цього є численні пошкодження локомотивів та автотранспорту та загибель 1 людини, 3 особи було травмовано.

Не лише для водіїв і пасажирів небезпечна залізниця. При необережності вона несе небезпеку і для пішоходів. Лише за останні три роки на коліях Шепетівської дистанції колії загинуло 13 сторонніх осіб через необережне поводження на залізничних коліях, 3 важко травмовано, 1 особа отримала не значні травми.

Не ходіть по залізничним коліям, не переходьте їх у не встановлених місцях! Не обходьте потяг, що стоїть на колії ближче ніж за 5 метрів від нього, не пролазьте під поїздом, бо зберігши хвилину ви можете втратити життя!

Перед перетином залізничних колій обов’язково оглядайте їх по обидва боки. Поїзд проходить за одну секунду близько 30 метрів та наближається майже без шуму. Тому ніколи не перебігайте колію перед поїздом. Почати перехід можна лише тоді, коли поїзд знаходиться від місця переходу не ближче ніж за 400 метрів.

Після проходу поїзда не поспішайте переходити колію, бо по сусідній колії може рухатися поїзд з великою швидкістю і ви можете потрапити під нього. Пам’ятайте, що гальмівний шлях поїзда становить близько 1200 метрів.

Не дозволяйте дітям гратися поблизу залізниці та самостійно переходити через колії.

Виконання цих простих правил збереже вам життя та здоров'я!


УВАГА!  Бізнес стажування у США. 

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Термін стажування у США: з 27 жовтня по 17 листопада 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 13 липня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

 • Будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом;
 • Спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів);
 • Асоціації, постачальників і виробників будівельних матеріалів.

У програмі братимуть участь компанії з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України.

Вимоги до кандидатів:

 • Значний досвід роботи в даній галузі;
 • Керівна посада в своїй компанії;
 • Знання англійської мови необов'язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Мета програми надати учасникам можливість познайомитися з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій. Введення в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.

Орієнтовна програма стажування: Програма розрахована на 3 тижні. Перший тиждень присвячено навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів.

Документи на конкурс:

 1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
 2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
 3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 13, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/ee-construction-2018.doc 

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov  

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

Просимо довести інформацію про можливість участі у програмі бізнес стажування «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві» у США до зацікавлених осіб, розмістити на сайті адміністрації.

При розміщенні оголошення про Програму в інформаційних ресурсах посилання на Анкету для завантаження обов’язкове.


До уваги громадян! ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ!

Якщо вам потрібно здійснити державну ркєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи, ви можете надіслати усі необхідні документи для попередньої їх правової експертизи до суб'єкта державної реєстрації за місцезнаходженням громадської організації, заповнивши усі необхідні поля на порталі "Он-лайн будинок юстиції".

Відповідно до абзацу 2 пункту 5 Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 09.02.2016 №359/5 державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами в межах повноважень, визначених Законом.

1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;

2. Документ, що підтверджує створення громадського формування (протокол установчих зборів, з’їзду, конференції) (скан-копії);

3. Відомості про керівні органи громадського формування (скан-копії);

4. Установчий документ юридичної особи (статут, положення) (скан-копії); 

5. Реєстр громадян, які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах) (скан-копії).


До уваги суб’єктів господарювання юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

                                                                       

Острозьке відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Рівненській області доводить до відома платників податків про те, що наказом державної казначейської служи України від 15.03.2018 року №83 «Про введення в промислову експлуатацію системи централізації доходів державного та місцевих бюджетів Державної казначейської служби України» прийнято в промислову експлуатацію АС «Є-Казна Доходи», яким запроваджується централізована модель виконання   дохідної частини державного та місцевих бюджетів. У зв’язку з цим, з 2 липня 2018 року змінюються реквізити рахунків для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України.

Повний перелік реквізитів рахунків для обліку доходів державного та місцевих бюджетів знаходиться на сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua) у розділі: Територіальні органи – Рівненська область – Реквізити рахунків та на веб-порталі Державної фіскальної служби України в рубриці «Бюджетні рахунки».   

Інформацію про реквізити для зарахування платежів до державного та місцевих бюджетів можна отримати в Острозькому відділенні Рівненської ОДПІ в Центрі обслуговування платників за телефоном: 3-03-48; 3-03-23 та 2-21-93.