Весь контент, розміщений на сайті, доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.


З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards,

організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії "Цитрус". Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Основна мета - розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров'я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтеретво.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: https://awards.org.uа/.


Шановні громадяни, звертається до Вас адміністрація Шепетівської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з метою роз’яснити правила безпечної поведінки поблизу залізниці. Необхідність у цьому виникла в зв’язку із частими випадками загибелі людей на залізничних коліях, збільшенням кількості зіткнень з поїздами автомобілів та гужового транспорту.

Залізнична колія є зоною підвищеної небезпеки, де громадянам потрібно бути особливо пильними. Нехтування правилами безпеки призводить до важких наслідків. Часто водії автотранспорту порушують правила проїзду через залізничні переїзди. Для запобігання зіткнень поїздів з автотранспортом залізничні переїзди обладнуються автоматичною світлофорною та звуковою сигналізацією, а переїзди з напруженим рухом – ще й автоматичними шлагбаумами та охороняються черговими працівниками. Але, незважаючи на всі ці засоби безпеки, деякі водії порушують правила проїзду через залізничні переїзди і потрапляють під поїзди.

В межах Шепетівської дистанції колії, що простяглася на 282,4 км на території Хмельницької, Житомирської, Тернопільської та Рівненської областей, за останні три роки сталося 4 зіткнення поїздів з автомобілями, тракторами. Результатом цього є численні пошкодження локомотивів та автотранспорту та загибель 1 людини, 3 особи було травмовано.

Не лише для водіїв і пасажирів небезпечна залізниця. При необережності вона несе небезпеку і для пішоходів. Лише за останні три роки на коліях Шепетівської дистанції колії загинуло 13 сторонніх осіб через необережне поводження на залізничних коліях, 3 важко травмовано, 1 особа отримала не значні травми.

Не ходіть по залізничним коліям, не переходьте їх у не встановлених місцях! Не обходьте потяг, що стоїть на колії ближче ніж за 5 метрів від нього, не пролазьте під поїздом, бо зберігши хвилину ви можете втратити життя!

Перед перетином залізничних колій обов’язково оглядайте їх по обидва боки. Поїзд проходить за одну секунду близько 30 метрів та наближається майже без шуму. Тому ніколи не перебігайте колію перед поїздом. Почати перехід можна лише тоді, коли поїзд знаходиться від місця переходу не ближче ніж за 400 метрів.

Після проходу поїзда не поспішайте переходити колію, бо по сусідній колії може рухатися поїзд з великою швидкістю і ви можете потрапити під нього. Пам’ятайте, що гальмівний шлях поїзда становить близько 1200 метрів.

Не дозволяйте дітям гратися поблизу залізниці та самостійно переходити через колії.

Виконання цих простих правил збереже вам життя та здоров'я!


До уваги громадян! ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ!

Якщо вам потрібно здійснити державну ркєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи, ви можете надіслати усі необхідні документи для попередньої їх правової експертизи до суб'єкта державної реєстрації за місцезнаходженням громадської організації, заповнивши усі необхідні поля на порталі "Он-лайн будинок юстиції".

Відповідно до абзацу 2 пункту 5 Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 09.02.2016 №359/5 державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами в межах повноважень, визначених Законом.

1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;

2. Документ, що підтверджує створення громадського формування (протокол установчих зборів, з’їзду, конференції) (скан-копії);

3. Відомості про керівні органи громадського формування (скан-копії);

4. Установчий документ юридичної особи (статут, положення) (скан-копії); 

5. Реєстр громадян, які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах) (скан-копії).


 Змінюються реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів