Острозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає сім’ї, які готові у своїх домівках забезпечити догляд за дітьми, що потребують захисту шляхом впровадження патронату. Грошове забезпечення патронатного вихователя, соціальна допомога на виховання дитини і комплексна професійна підтримка – гарантовані. Однак до патронатних вихователів є певні вимоги. Ними можуть бути громадяни України, які мають досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг із догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні, проживають на території Острозького району і небайдужі до долі тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах. Довідково: патронат над дитиною – це тимчасовий її догляд, виховання та реабілітація у сім’ї на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років. Оптимальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не повинен перевищувати трьох місяців. В особливих випадках, за рішенням органу опіки та піклування, термін перебування під патронатом можуть продовжити максимум ще на три місяці. За детальнішою інформацією звертайтеся до Острозького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за адресою: м. Острог вул. Незалежності,16 тел. 3-05-41.


Головне управління ДФС у Рівненській області повідомляє, що 01.01.2018 року завершується граничний термін, визначений абзацом 3 пункту35 підрозділу 4 ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями, до якого релігійні організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність до вимог п.133.4 ст. 133 Кодексу.


До уваги одержувачів усіх видів соціальних виплат (державних соціальних допомог, пільг і житлових субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу, компенсації)!

Управління соціального захисту населення Острозької районної державної адміністрації повідомляє, що з 2018 року усі види соціальних виплат будуть здійснюватись через банківські установи («Ощадбанк», «Приватбанк», «Укрсоцбанк»). Усіх одержувачів різних видів соціальних виплат просимо відкрити особові рахунки в банківських установах району завчасно.